zjentek

Způsobují níže rozepsaný stav spíše alergie, nebo spíše nějaká smítka v ovzduší?

Konkrétní člověk se v průměru 2–3× do měsíce rozkýchá (někdy taky naopak vůbec ne) a pčiká a pčiká a pokaždé když tento stav nastane, kýchne zpravidla sedm i více krát po sobě. Tento stav není závislý na ročním období, může se takto dít kdykoli během roku. Děkuju.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Odpoved najdes zde:
https://www.fit­srozumem.cz/zdra­vi/co-jste-netusili-o-kychani/12374?_zn­=aWQ9ODA4NzY5NjQ1N­DUwOTQ0MTY4MHx0PT­E3MDM2NjAxNDY­uNDQ5fHRlPTE3M­Tg3OTYyODguMjUx­fGM9QTMxQkM0RE­YzNjRDMUMxNDhCRkVDQkN­FOEY2RUQxOEI%3D

Další odpovědi
elkon

Vše dohromady, třeba alergie na vůni, na prach, nebo jiná, případně nachlazení, nebo něco v ovzduší.

Net Chain

Zdá se, že jde o alergickou reakci nebo chronickou rýmu nezávislou na ročním období. Doporučuji vyhledat alergologa pro testování a zjištění příčiny těchto příznaků. Je možné, že jde o reakci na alergeny v domácnosti nebo okolním prostředí. Alergolog může navrhnout vhodnou léčbu nebo změny životního stylu, které by mohly pomoci zmírnit tyto symptomy. (https://zdravi-tip.cz/priznaky-a-lecba-sezonnich-alergii/)