dust8

Znáte zde někoho, kdo má přes 5 000 otázek a otevřený profil?

Pošlete odkaz? :)

Nejlepší odpověď
Malvína

Co takhle si místo takových otázek projít žebříček a zjistit si to sám?

Další odpovědi
quentos

Ne, mít přes 5 000 otázek totiž není žádný hrdinství.

led

Nezabudnite si v roku 2025 otvoriť profil, aby sme vám na túto otázku mohli odpovedať: dust8
Nie je problém sem vložiť otázku, ale pre mnohých je problém, aby tá otázka mala zmysel, pripadne sa neopakovala.

zjentek

Jako osobně?

briketka10

..kdybys ho měl otevřený dalo by se uvažovat..
Jinak nejsem blázen, abych hledala!