OkurekObecny

Znáte osobně pána Inkalasa, který byl dlouhá léta v kriminále? Toho času již na svobodě.

Nejlepší odpověď
quentos

Zvonisku, a s jakou pravděpodobností si asi tak myslíš, že z toho mála lidí, kteří tady jsou, ho někdo zná?
Máš tu smůlu, že mám dobrou paměť, a nejsem sám, tak z nás nedělej blbce:
Nejdřív ses ptala, jestli je Inkalas v kriminále, a pak za nějakou dobu, když sis myslela, že jsme na to zapomněli, ses ptala „Kdo je Inkalas?“
Když už ses vrátila s novým nickem, příště zase zkus nějakou otázku o zvracení, v těch si libuješ přece víc.

Další odpovědi
elkon

Neznám, ale vím kde mají kamnářskou hlínu.