Zacheus

Znáte někoho, kdo svou tchyni oslovuje „maminko“?

Nejlepší odpověď
Emefej

Ano, znám. Já jsem tak tchyni oslovoval také.

Další odpovědi
Ametyst

Slýchám oslovení “babičko”.

Nassin

Ještě jsem nikoho neslyšel: hele, tchyně, ten guláš byl moc dobrý.

da ny

Ano, znám, více „mamko“.

xiperio

Už jenom z televize. Dnes se už oslovuje jménem.

Justin1

V současné době ne, ale moje maminka tak kdysi oslovovala maminku mého tatínka. Svou tchyni v současné době oslovuji „babičko“.

marci1

V mém okolí normálně: maminko, mamko anebo se tchyni tyká a oslovuje křestním jménem.
Ty neznáš scénku o tchyni Jaruně? 🙂

akaš

Ano, i když se kvůli dětem více užívá oslovení babičko. Maminko je takové laskavé, i když měl někdy člověk chuť ji zabít. Kdysi jsem objevil skvělý elektrický ohradník na tchýně. https://www.e­lektricke-ohradniky.cz/pro-tchyne.php

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Školníšprtka

Ano,znám.