eskimot

Znáte nějaké weby, které umožňují kontrolu exekucí a zároveň mají nějakou pokročilou správu?

Pravidelně kontroluji větší množství subjektů a chtěl bych si je někam nahrát a jednou za čas kliknutím generovat novou kontrolu. Ručně přes stránky komory to je šílené. Nějaké tipy?

Odpovědi
Pepa25

Bohužel na evidenci exekucí má Exekuční komora monopol a chce na tom rýžovat. Takže kdokoliv se snažil vytvořit něco uživatelsky přívětivějšího, tak narazil a Exekutorská komora mu vnutilo jejich podmínky. Velké firmy proto používají řešení typu MáDluhy od Sokordia apod.

preteq

Jak říkal Pepa, exekuční komora má monopol. Ale je na ně napojeno víc subjektů které data odebírají a ty by mohli nabízet co potřebuješ. Admin a historii hledání určitě nabízí www.kontrolae­xekuce.cz. Ale jestli to splňuje všechny požadavky nevím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.