FlAsh_7

Znáte nějaké dobré YouTube kanály o financích?

Odpovědi
zjentek

Pusť si libovolného yutubera se sledovaností, jeho kanál bude o financích. Nebo reklama… té je tam mraky. Ta je taky o financích. Vlastně vše je o financích. Dokonce i ten SEX je o financích, jen chlapi to jen trochu později prokouknou, ale nevadí…

Gonfaloniér

TrochuLepší, občas zabrousí i na finance, investování a ekonomiku a knihy zaměřené na toto téma.
https://www.y­outube.com/chan­nel/UCPeggYc0o­UjcRZJq1P08onA
18 českých YouTube kanálů o penězích a investování, které stojí za to sledovat
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=JFRLnslsI5c

Ostatní jsou spíš v aj. U nás moc youtube kanály o finaních nejsou, jako nijak populární.

Lepší jsou ale knihy a učebnice, weby, blogy a lidi, co tomu rozumí a umí s financi zacházet.

nyjono

Nesleduju víceméně anonymní You Tube ani jinén kanáy o financích.
Zklamala mě i živá vysílání na FB o financích, která původně vypadala, že mají co říct.
Mnohem, mnohem přínosnější a co se mi i osvědčilo je osobní komunikace s někým, kdo prokázal, že vydělat peníze umí.