Robloxáček

Znáte české herce, režiséry, nebo celebrity?

Napište, já znám.

Odpovědi
led

Z médií ich možno pozná väčšina (netrúfam si napísať „každý“).
Osobne? Preboha, veď sa pohybujú medzi nami/vami, nie sú to neviditeľní duchovia. Aj umelci sú ľudia, ako ktokoľvek z vás/nás.

elkon

Ano.

Kelt

Nevím, na co ti bude tato moje odpoved. Několik jich znám, ale spíš ty starší.

Lotr2008

Já znám hodně starých, ty dnešní mladý „celebrity“ mi ani za pozornost nestojí (vyjma pár vyjímek)

Viktorie II.

Napsala jsem, já znám.

Pepa25

Jak píše led: každý nějaké celebrity zná … Pokud měl být dotaz na osobní znalost, musela by být otázka formulována jinak …