Knightkeepto

Zjistí policie, kdo psal SMS zprávu z mobilu?

Přišla mi hnusná zpráva – SMS – anonym – zjisti policie, odkud ta SMS byla poslána a kdo ji poslal? Kdyby ta karta už nefungovala?

Odpovědi
Drap

Měla by, sice ne kdo ji napsal, ale kde je majitel toho telefonu. To dokáže lehce zvládnout operátor. Tobě to ale nesdělí. Pokud podáš trestní oznámerení, je velká pravděpodobnost, že ho Policie najde.

Lgee

Zjisti do 3 minut

led

Operátori stanovený čas (neviem dĺžku) vedú databázu hovorov (sms) každého spojenia na mobilné číslo. Takže v prípade potreby nie je problém zistiť odkiaľ prišla zisťovaná správa.
Ak sledujete medializované súdne procesy, presne toto sa tam spomína.

Lgee

Led – a když to nahlásí až po roce tak taky, čtu o tom že se to uchovává jen 6 měsíců.

led

Lgee, ak vám to rok neprekážalo, tak je zbytočné sa rozčulovať.

Lgee

Jak nepřekáželo?

Knightkeepto

I když ta simka nefunguje? Pokud tam není nic sprostého tak se to neřeší ne?

Lgee

Nefunkčnost SIM nepomůže data má operátor stále SIM je jen schránka🤥