Punchster

Ženská, kterou potkávám, si mě přidala na facebook, mám napsat první?

Mám práci, kde pracují s lidmi, a je tam jedna žena, kterou moc neznam, jen takhle ji pozdravim a to je všechno, ale přidala si mě na fb, mám ji napsat?
Přijde mi, že mě svádí aneb furt si upravuje vlasy atd., nevím, co si o tom myslet. 🙂

Nejlepší odpověď
seraphico

Není důvod abys jí psal jako první. Jestli má o tebe zájem, tak ti jistě sama napíše.

Další odpovědi
Ametyst

Nepiš jí. Ženským nástrahám se radši vyhýbej.

cappuccino

A ty o ni mas zajem?

aliendrone

A jak ti dupou králíci? To ještě nevíš, že „co je v domě NENÍ pro mě a na pracovišti to platí DVOJNÁSOB!“, nikdo ti to neřekl? 😮

BTW – na FB jsem nebyl ani nepamatuji, ale… Jak to myslíš, že „si tě přidala“? To už nechodí žádost, kterou musíš ODSOUHLASIT, aby si tě mohla přidat? 😶

ZuzanaNa

Pokud se ti líbí, tak jí napiš!

VaclavZeman

Je to stejně jedno. Všichni tady umřeme.

quentos

Vzhledem k tomu, jak kašleš na interpunkci, radši nic nepiš. Vyděsí se a uteče na druhej konec světa.

Punchster

aliendrone ona poslala žádost jako první