hapiky

Zaznamenali jste, že tragicky zemřel nejbohatší člověk ČR?

To neustále dokazuje jen to, že peníze nejsou všechno.

Nejlepší odpověď
GM

Jsem v šoku. Upřímnou soustrast pozůstalým.

Další odpovědi
zjentek

Ano. Bude dále žít v srdcích VŠECH Čechů, stejně jako potom i pan Babiš a ostatní tito.

Kelt

Tak mám slzy v očích. Zemřel bohatý člověk a na hřbitově je pohřeb. Všichni jsou smutní a jeden tak hrozně pláče. Jeden kolemjdoucí jde kolem a zeptá se ho." Vy jste ho musel mít velmi rád? To byl váš nějaký známý nebo příbuzný?" A ten člověk mu odpoví. „Ne, vůbec to nebyl známý ani příbuzný.“

Ametyst

Je to neštěstí už jen proto, že byl mladý. V tomto věku se nemá umírat. Soustrast rodině.

Nassin

Zaznamenávám si: Zemřel Keller.

elkon

No, je to rána. Ale komu se podaří zemřít na Aljašce?

Rokio

Ano, zaznamenal. Jeho příbuzným upřímnou soustrast.

Kladné je, že zanechal po sobě obrovské dědictví.

nyjono

No … jasně, že peníze nejsou všechno, ale s nimi je život mnohem příjemnější.
Můžeš žít skromně a jíst jen chleba se sádlem, ale nemusíš. A o tom to je.
Ze můžeš, ale nemusíš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Rokio: „Přeji upřímnou soustrast“ je nesmysl. Soustrast se nepřeje, ale vyjadřuje.

zjentek

Kelte nesmutni. Jsou i země, kde se pozůstalí ze smrti radují, smějí se a oslavují. Neplač. Jde jen o to, kde se nacházíš. To, kým jsme se odvíjí od toho kde stojíme.

Hlavu vzhůru, přestože jsme v ČRdeli.