Kepler

Zažili jste se svým mobilem nějaké legrační nebo infarktové chvilky? Pochlubte se!

Dávám k dobru tenhle vtípek:

Muž si koupil mobilní
telefon. Večer si s ním vlezl
do vany a zavolal manželce
na pevnou linku do pokoje:
„Miláčku, pojď mi umýt záda.“
A z telefonu se ozve: „Teď
nemůžu, ten můj vůl je ještě
doma!“

Nejlepší odpověď
marci1

Kamarádovi zazvonil mobil. Podíval se kdo mu volá a prohlásil: Nač mám chytrý telefon, když mi volají samí blbci? 🙂

Další odpovědi
aliendrone

No, na íčko jsem byl jednou – když v největším fofru a presu vytáhnu mobil (jedne z prvních s „androšem“) a čumím na: „Probíhá automatická aktualizace systému – 5%“, po cca čtvrt hodině > 10%! Uááááá!!! ;) :)

Slušný trapas také byl, když u mobilů byly zavedeny u kontaktů individuální melodie (tenkrát se ještě mobily nedaly zamknout na heslo). Synovec (tehdy študák) mi vyrobil vlastní vyzvánění a nahrál mi ho (aniž bych veděl) ke svému kontaktu.

Celkem jsem čuměl asi jako péro z gauče (předpokládám), když při jednání (chápej, decentní zasedačka, všichni přítomní „důležití jak u prdele dvířka“ nebo i více) mi začal telefon HLASITĚ „vyzvánět“ asi takhle nějak:

„Prcat!! MUSÍM IHNED PRCÁÁÁT!!! Když si hned nevrznu, tak mi praskne obuch!!!“

No než jsem ho vyhrabal z kapsy a vytípl, tak tohle „prozvonilo“ asi 3×. Jistě ti nemusím popisovat efekt, jaký to na ostatní mělo. Dnes se tomu směji, ale tenkrátř jsem myslel, že mě z toho jebne. ;) :D :D

elkon

Ano, když mi vypadl při zavazování boty mobil z kapsy od košile a já jsem zareagoval docela bleskově, aby neupadl na dlažbu, tak jsem stihl nastrčit nohu a tím jsem ho nakopl. Ale možná jsem ho tak zachránil, že nedopadl natvrdo.

RyuzakiKate

No, jeden můj mobil přežil i zloděje. V 7. třídě mi najednou zmizel z lavice a pak jsem přišla na to, že to byl můj spolužák, když jsem ho s mým telefonem viděla na školním výletě, takže jsme to naprášili třídní a měl mi koupit novou simku, ale vtipně pár dní nato jsem narazila na nějaké lidi od T-Mobilu a dostala ji od nich na ulici jen tak.

Když byl přechodný rok, tak to můj mobil nějak nepochopil a místo datumu ukazoval jakousi změť znaků. Po 29. únoru se uklidnil.

Nutno říct, že mám furt hloupej telefon a jakmile jeden doslouží, tak jdu zase do hloupého, pokud tedy práce nebude vyžadovat nějaký smártfounový dělo.

Hances

To mi takhle někdo volal na mobil a říká: ,,Někam si to napiš." Povídám: ,, Vydrž, jenom najdu telefon." Chodím, hledám telefon.. volající čeká a po chvilce říká: ,, Nemáš ho náhodou u ucha?"

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

marci1, tak mě napadlo, co má ten tvůj kamarád za kamarády 😁 😁

marci1

Asi různé, chytré i blbější. 🙂