jirka F

Zažili jste někdy nějakou pořádnou srandu?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Přirozeně. Když nemakám, tak se bavím nebo spím. Jenže můj smysl pro humor je řekněme „gargantuovský“, takže nebudu pohoršovat zdejší osazenstvo. :)

Další odpovědi
Kepler

Třeba, když mi při nočním koupání schovali plavky zanechané na břehu a donutili mě tak dojít do stanového tábora úplně nahatého. Mně to až tak nevadilo a osazenstvo se mohlo potrhat smíchy.

quentos

Tu zažívám furt. Nešťastník, kdo to tak nemá. Nemusel bych chodit daleko do minulosti pro okamžik, kdy jsem naposledy brečel smíchy. Včera.

Dochy

To víš, že jo, život jich nabízí na každém rohu… Ale co vybrat aby to bylo publikovatelné?
Karty:
Večer s kamarády na hotelu ve Varšavě brutální prší. Začlo se klasicky, po každém kole výherce přidal jedno další pravidlo. Super, krásně se to rozjelo…

Práce:
Když jsem asistoval zámečníkům při generálce složitějšího stroje, přišli za mnou, že potřebují popojet s motorem. Po té, co demontovali velkou část zabezpečení. Řekl jsem, že OK, ale bude chvilku trvat než zjistím jak (motor byl řízen asi 7 stykači). Mistr se zeptal co se stane, když sepne tyhle dva a než jsem stihl zareagovat sepl „nahoru“ a „dolů“. To byla psina jak se krásně blejsklo a jak krásně zhasla celá fabrika 😉

Drap

Ano

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

Keplere a kolik ti bylo? 🙂

Kepler

něco kolem 30ti