Dvorní šašek

Zaregistroval jste dnes někdo, že se konaly volby ve Švédsku?

https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/2022_Swedish_ge­neral_election#Re­sults
Nadvláda Sociální demokracie zřejmě po těchto volbách končí.

Odpovědi
aliendrone

Ne. Ani nevím, jaké bylo počasí v O'uagadougou (hlavní město bývalé Horní Volty, dnes Burkina Faso – jestli to už zase nezměnili). ;) :D :D

mvk

To závisí na koalici, Soc dem a Zelení posílili dohromady o stejný počet 11 křesel jako Švédští demokraté, všichni ostatní ztratili.

dubraro

Už včera.