hanicka.k.cb

Vyrábí se plyšáci na přání zákazníka?

Celkem oblíbené jsou potisky triček (nebo rovnou celé tričko navržené zákazníkem), hrníčky i plyšáci. Ale dělá nějaká firma i samotné plyšáky podle nápadu zákazníka (tvar, velikost, barva, popřípadě nějaké ty interaktivní věci,…)?
Doplňuji:
A kde se dají takoví výrobci najít? Lze si objednat plyšáka na přání od nějaké firmy na internetu?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Ano, většinou je tedy dělají nadšenci a malí výrobci, ale možné to je.
Doplňuji:
Zkuste třeba na Fler.cz. Konkrétně jsem našla tuhle paní: http://www.fler­.cz/zbozi/pra­satko-vlasticka-autorska-hracka-1056534 , ale určitě jich je tam více.

Další odpovědi
Hamon

Jistě, je to jen otázka ceny.

nonnel

Nedávno o tom byl pořad v televizi. Jedna německá firma vyrábí na přání zákazníků co se dá. Medvědy počínaje na nosorožcem konče. Ovšem ceny jsou také pěkné. Bohužel jsem si nezapamatoval jméno té firmy. Dokonce tam i opravují rozbité hračky.

malinaa

ráda bych koupila nějakého originálního plyšáka, zároveň aby byl vtiný. máte někdo nějaké tipy nebo tak něco? koukala jsem se na internetu, ale našla jsem jen samé klasiky…

adelickaa

tak se koukni na internetu, tam je toho hafo ;) neříkej že nemůžeš nic najít… já jsem nedávno kupovala a našla jsem toho tolik, že jsem nevěděla co koupit :D a to je pak ústřel :D

kocicinka2

já jsem endávno kupovala ale kdybych si jen vzpomenula kde to bylo. zkuste na internetu zadat plyšáci příšerky a tak… určitě to najde, jsou tam moc hezké a zajímavé příšerky…

adelickaa

tak si zkus vzpomenout, docela by mi to pomohlo. já taky sháním a když jsem to zkoušela na internetu najít, ale nic moc mi to fakt nehodilo :( tak bych nerada koupila nějaký aušus…

kocicinka2

koukni se tady http://www.gi­antmicrobes.cz/ to by tě mohlo zajímát :D třeba si dokonce i vybereš ;)

adelickaa

no děkuji, koukala jsem se na to a je jich tam hodně, mám docela problém vybrat a jsou po doručení opravdu tak krásné jak na obrázku?

modrokakocka

tak ty jsou super tihle plyšáci. Už se těším až uvidím pod stromečkem výrazy dětí, co na to budou říkat :D doufám že budou nadšené, protože jsou netradiční a pro ně neznámé :D né jako klasičtí medvídci :D

adelickaa

já jsem nakonec teda zakoupila tuhle příšerku, teda štěnici domácí :D http://www.gi­antmicrobes.cz/ste­nice-domaci a je moc super, radost pod stromečkem byla obrovská :D

malinaa

to je dobře že byla radost pod stromečkem :D ještě aby nebyla z takových krásných plyšáků, teda příšerek :D