Savier

Vykonáváte velkou potřebu správným způsobem?

Já už přizbližně rok ano.
článek

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Samtibalfars

Jiná odpověď

Tohle je přesně ten důvod proč tady chodím. Správný způsob je důležitý jak jsem jen mohl vykonávat potřebu doteď jinak nechápu.

Normálně bych formuloval odpověď jinak ale nechci mít srážku jednoho kreditu za porušení slovního morálního statutu 😃.

Platí to stejné i na malé straně?

Další odpovědi
Rocker

Jiná odpověď

Nezáleží na průběhu,ale na zdárném výsledku.A ten se u mě zatím pokaždé dostavil😄

Filip84

Jiná odpověď

A, zase srací problém:

  • to nosíš tu stoličku s sebou, když třeba jdeš do práce?
  • jak s tím sereš ve vlaku, třeba?
  • a když nemáš stoličku, tak se nevysereš? Nebo se vysereš, ale méně kvalitně? Nebo si jdeš čapnout ven? Nebo jak?

To, samozřejmě, je stará známá, že nášlapné výserny jsou lepší, než ty naše „trůny“, ale, holt, kulturní zvyk nepředěláš.

Tohle, co máš na obrázku, je stejně jenom „berla“, nemysli si, že podle obrázku sereš kvalitně! 🤷🏽‍♀️😅

zjentek

Ano

Tím nejlepším možným. Abych smolil zdravě, mám k tomu jen otvor v podlaze, jako znáš z Indonésie a tak různě a podobně>>> https://zive.ak­tuality.sk/cla­nok/120921/go­ogle-bude-navigovat-ludi-na-toalety-v-indii/

Kdybych si pod hnáty dal ještě stoličku, sral bych jako prenatální zjentek 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

paul1

Jiná odpověď

Podle prvního způsobu, problémy nemám, takže to dělám správným způsobem. Kdysi se psalo po zdech na veřejných záchodcích, nebo restauračních WC: "Se…
rychle, se… honem, se… podle ruských norem. 🙂

elkon

Jiná odpověď

Zbytečnost, každý to dělá jak mu vyhovuje.

Hm_Ema

Ano

aliendrone

Jiná odpověď

To je pro mě NOVINKA! 😮
Ale asi takhle – když seru, tak SERU na všechny chytrystiky, podstatné pro mě je se DOBŘE vysrat. Dle mých zkušeností se kupodivu lépe sere, když je člověk nasranej NEBO má strach (adrenalin), to jen tak na okraj. Ale to je dost možná individuální. 😉

Důležité je si nenasrat do kalhot, co dalšího k tématu ještě potřebuješ vědět? 😉 😁 😁