Smackdown

Všem je jedno, jaký prezident zvítezí i která poslanecká strana, takže se smíříte i s imigranty, že?

Budoucnost a realita

Nejlepší odpověď
Drap

Jak jsi zjistil , že všem je to jedno?

Další odpovědi
Edison

Myslíš, že kdyby to všem bylo jedno, že by lidi chodili k volbám? To asi ne, že. Já k volbám chodím i když jsem v zahraničí a mám zastupitelský úřad v rozumném dosahu.

Kepler

Prezident do toho nemá co kecat a ať už příští volby dopadnou jakkoliv, není u nás vlivnější strana, která by podporovala příliv imigrantů. Pokud ano, voliči by takovou stranu zatloukli kšiltovkami do země. Takže žádné strachy a pochyby. Voličům to není jedno, o tom svědčila i vysoká volební účast v posledních volbách.

Arne1

On je problém, že nakonec se to zvrtne ne na volbu optimálního kandidáta, ale na toho který bude menší zlo.

ivzez

Odkud berete své tvrzení?
Neznám nikoho, komu by byla budoucnost jedno.

zvonisek

Není mi to jedno, k volbám chodím, ale co dělat více? Revoluci?

Edison

Keplere, vzhledem k tomu, že Bureš prodiskutovává s prezidentem rozpočet, bych byl už i v tomto tvrzení opatrný. Ale jinak souhlasím, systémově do kroků vlády a padlamentu nemá prezident co kecat. Bohužel v poslední době se ukazuje, že vláda se nehodlá řídit vůlí padlamentu a taky se mu zodpovídat, ale hodlá své kroky upravovat podle toho, jaký názor na to má prezident, jestli ta situace není ještě závažnější.

annas

Ad Edison, máte pravdu, teoreticky prezident nemá do všeho kecat, ale bohužel.

Takže souhlasím jen s poslední Keplerovou větou.