JežíšKristus

Volili byste Járu Cimrmana za prezidenta ČR?

Zeman již „vše podstatné řekl“ a od svého zvolení se po něm slehla zem. V posledních týdnech se ve zprávách bez nadsázky řešilo, jestli je vůbec naživu. Otázkou je, ve které práci byste se mohli takto chovat. Směšné bylo pověření Fialy sestavením vlády, když ji Fiala už několik týdnů sestavuje. Zvolením Cimrmana bychom:

  1. zvolili objektivně nejlepšího Čecha za svého prezidenta, co víc si přát??
  2. zbavili se Zemana, takže by nám už nikdo nepálil červené trenky, které mohl klidně někdo ještě unosit (látka není zadarmo)
  3. vyhnuli bychom se nadcházejícímu dramatu prezidentských voleb, a mohli bychom dál v klidu brečet kvůli covidu a nadávat na migranty

Foto: https://max.i­prima.cz/novin­ky/jara-cimrman-lezici-spici-sverak-nataceni

Hlasujte v anketě

Odpovědi
paul1

Ano prosím

Já jsem pro každou srandu. A okolo Zemana jí bylo dost.

Disraeli

Nikoliv

Pryč s úřadem prezidenta.

Funna

Ano prosím

Samozřejmě, kdo by nechtěl génia za prezidenta? .-)

marci1

Ano prosím

Cimrmanův citát:
„Včera odpoledne jsem nabyl jistoty, že si přestávám rozumět. To přesně odpovídá mým výpočtům, podle nichž jsem se předběhl o takových 17 až 18 let. Nezbývá, než abych si zachoval chladnou hlavu a počkal, až mne doba zase dožene.“ 🙂

Zvědavý

Ano prosím

Ametyst

Ano prosím

Cimrman by mohl hlavně něco rozpustit a vypustit. To by bylo nejlepší. 🙂

soska

Ano prosím

ehm ehm… Zajímavá úvaha! :)