bauerlukin

Vite o nějakých slavných jednovaječných dvojčatech?

Dobrý den, víte o nějakých slavných jednovaječných dvojčatech, ja znam jen dvojčata Lecha a Jaroslawa Kaczynskych. Diky predem za odpověď

Nejlepší odpověď
quentos

Norská popová dvojice Marcus & Martinus (ne že bych je znal, ale vyhledávač našel). Prý celoevropský fenomén.

Zdroj: https://www.su­per.cz/580790-proslavila-se-uz-v-5-letech-a-ted-jsou-z-nich-hvezdy-svetoveho-formatu-slavna-dvojcata-maji-miliony-fanousku.html

Další odpovědi
Pepa25

Je otázka, kdo je slavný, ale známých dvojčat byla a je hodně (+ další lidé z dvojčat, kde se proslavil jen jeden). Z žijících českých jsou to třeba tenistky Karolína a Kristýna Plíškovi a fotbalisté Tomáš a Lukáš Doškovi nebo politici Cyril a Josef Svobodovi.
Celosvětový seznam s desítkami jmen je v odkaze:

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/List_of_twins

Rokio

Myslím si, že pan Tau a jeho dvojník. Nejsem si ale jistý, jestli to byli dvojčata. Každopádně vypadali stejně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Pro Rokia: Pana Tau hrál jeden herec. Měl tam dvjoj

autacek

Zase mi nějaký dement smazal odpověď.

Pepa25

V tom seznamu na Wikipedii je hlavně hodně herců (Mary-Kate a Ashley Olsenovy), umělců a sportovců …