Věříte, že se někde potuluje váš charakterový / vzhledový dvojník?

Chtěli byste se s ním potkat?

Nejlepší odpověď
Drap

Spíše vzhledově. Aby byl shodný i charakter je mizivě pravděpodobné. Nechtěl bych se setkat. Proč taky?

Další odpovědi
aliendrone

;) :) Hele, když jsem nejkrásnější, nejskvělejší, nejúžasnější etc. aliendrone, tak z toho jasně vyplývá, že jsem zároveň JEDINEČNÝ, neopakovatelný atd. Tudíž nějaký protějšek to logicky vylučuje. ;) :D :D

A potkat „sám sebe“? No já nevím, záleželo by na okolnostech. Pokud by se naše zájmy nekřížily, bylo by to v poho. Myslím. Pokud ale ano, tak… no bylo by to HODNĚ zajímavé! ;) :D :D

led

Stretnúť sama seba? Stačí zrkadlo a už som z toho bielovlasá, nieto ešte stretnúť naozaj… brrr
Ale žiaľ, naše kópie, alebo sú to originály… neviem, kto z nás je kto, ale podľa dostupných informácií sa po svete naozaj pohybujú.

dvaja Keplerovia, alebo dvaja aliendronovia… no, aby sa z toho človek picnul… stačí pozrieť televízne seriály domácej produkcie, stále tí istí…

quentos

Vzhledových už jsem potkal několik, o charakterových silně pochybuji.

Kepler

Jednou dobou mi pár lidí řeklo, že jsem někomu neuvěřitelně podobný, nevím komu. Charakterově? To neumím posoudit. Ale mít svého dvojníka by mohlo být docela zábavné, dala by se vymyslet lecjaká čurina.

Hufnágl

Vzhledově možná, ale aby měl stejný charakter v žádném případě. Pokud bych ho potkal, zeptal bych se ho jak to dělá, že je tak bezpáteřní!

zjentek

Já takového člověka znám. Na něco myslím a on to řekne. A naopak. A to v relativně krátkém čase. Lidé tomu mylně říkají telepatie. (;

Mats

Ano

aliendrone

led>>> Tak bílé vlasy, jo? Tím mi chcete naznačit, že vyžadujete oslovení ve stylu „Ó bělostná labuti na jezeře vznešeně se skvící…“ nebo tak něco? ;) Proč ne, ale pochopte, jsem ALIENDRONE, takže ZADARMO ani ani! ;) :D :D

Jinak žádný strach, jak jsem již vysvětlil v odpovědi, tak aliendrone je POUZE a BEZ VYJÍMKY výhradně JEDEN! A i z něj, resp. z jeho zahlédnutí nemusíte mít obavy, ba jak jsem již několikrát zmínil, tak můj přístup je ryze nenápadný, skrytý, zásadně zezadu a pokud možno ze zálohy. Tudíž BEZ OBAV! :)

Ovšem pokud se týká Jeho Magnificence, profesora lihokvasných a erotochlívných věd Keplera, tak DOKONALE chápu Vaše znepokojení. Dokonce i aliendrone z té představy má zvláštní pocit a když si Vás představím (košťátko nekošťátko) jak čelíte NARÁZ DVĚMA MEGADALEKOHLEDŮM… ;) :D :D

led

Na verejnosti nemám strach, jednoducho, ako absolventka rôznych škôl čarodejníc a rozprávkových bytostí, medzi ľuďmi sa pohybujem v nenápadnom prevleku za rôznych ľudí mnohých vekových a spoločenských kategórií.