_136

Věříte tomu, co řekl ředitel ČT – že pokud nezvedneme poplatky za TV, bude muset propouštět?

🙂

Nejlepší odpověď
elkon

Klidně mohou zrušit celou ČT, to co má stejně neplní. Je to jen moloch, který stojí stále víc peněz a nic pořádného nečiní.

Další odpovědi
Filip84

A co mi je po tom? Televisor nemám od roku 2005, koncesionářské poplatky neplatím.

Ametyst

Když se přestane ČT věnovat tomu, co úspěšně zastanou komerční televize, a bude se věnovat, pro co byla zřízena, tedy zpravodajství a publicistice, hodné veřejnoprávnímu servisu občanům, nemusí se poplatky vůbec navyšovat.

magorvkleci

2Filip84> Povinnost platit TV a R poplatky bude od 1.1.2025 platit i pro uživatele internetu.

Pepa25

Odkud je ten trapný obrázek? Chybí zdroj. Autor zjevně ani netuší, kolik zaměstnanců nebo kanálů Česká televize má …

_136

Obrázek je z Facebooku a on vím tak ČT má ± 3000 lidí√;-)

Pepa25

Takže pokud má ČT ± 3000 lidí, tak proč někdo (koho se stydíte jmenovat) píše, ať klidně propustí 3500 lidí? To má být konstruktivní kritika nebo smysluplný návrh?