hapiky

Věříte prognózám či tvrzením, že do konce roku bude k dispozici lék na kovid v podobě pilulek?

https://www.kur­zy.cz/zpravy/590431-pfizer-do-konce-roku-budeme-mit-lek-na-covid-v-podobe-pilulek/

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano, věřím. Úvahy o tom, zda se soustředit na vývoj léku nebo očkování, jsou už rok staré. Zvítězilo dražší a obchodně zajímavější očkování.

Další odpovědi
Kepler

Nevěřím. Pokud byly nějaké virové nákazy zlikvidovány, bylo to vždy díky očkování. Léky mohou jen zmírnit průběh, ale pandemii nezlikvidují. Zdaleka to není totéž, jako vyléčit bakteriální nákazy antibiotiky.

Ametyst

Za podminky, že většina planety už bude očkovaná. Každý, kdo pochyboval o tom, že priority jsou nějak divně nastaveny ve prospěch očkováni a ne levných a účinných léků, to dávno tušil. V 21. století neexistují antivirotika, zatímco antibiotik je všude plno, až to hezké není?

kosmonois

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.