zjentek

Věděli jste, že Emma Stone má HOLČIČKU?

?????????????­????????????????

Tak to je konec. ); Holčičku… tvl… jako že dítě, chápete… o; o; o; o; o; o; o; o; o; o;

Přitom tvrdila, že právě dítě vůbec nechce (což se jí částečně asi splnilo). Holt, někteří lidé jsou prostě tajnůstkáři, no… A pak o nic prt víme. Jejich chytrost je pak pro druhé tragédií. No jo no, chtěli jsme demokracii, tak ji máme no.

No nic, tohle je definitivní tečka, bude třeba se přemilovat. V této nelehké situaci děkuji všem za případný soucit. );

(Nechápu to, takže se musím ptát. Sice nevím na co, ale přesto to nechápu. Promiňte.);

Nejlepší odpověď
Kepler

Ty kanče, jen se nedělej jako že „já nic, já muzikant!“ Jak si jí to udělal? Mně napadá jen paralela s pannou Marií, kterou Bůh zprznil na dálku ze své oběžné dráhy kolem zkaženého světa. Teda – ty se nezdáš!

Další odpovědi
Ametyst

Ber to tak, že mít dítě nemá s demokracii nic společného. Emma je krásné děvče, tak to jednou muselo přijít. Dnes je prý hlavni zdraví, a to obě jsou. Buď také. Žádné stresy navíc.

marci1

Jestli ta holčička bude po mamince, tak bude vypadat asi takto. 🙂
https://www.u­nioncancun.mx/ar­ticulo/2013/11/0­6/espectaculos/em­ma-stone-24-anos-de-sensualidad-y-exito-profesional

Nassin

Možné to je, ale určitě ne se mnou.

Arne1

JO, vím. A taky vím na 100%, že ji nemá se mnou.

quentos

Ty to ve svým věku už přežiješ. Jenže si představ, že když jsem se dozvěděl, že můj hudební idol a idol krásy v jednom má dítě, bylo mi deset. TO byla teprv rána. (I přitom se to dalo čekat. O tom, že je vdaná, jsem věděl.)

Reganois

Ne, jelikož ani nevím, o koho jde.

Kelt

Tak, chlapce už měla a díky němu má tu holčičku. Kdyby byla na holky, tak nemá nic. Tak jí to přej, pro ženu je největší štěstí porodit zdravé dítě a vychovat ho. A odpověď . Do ženských a melounů se nevidí.

aliendrone

Inu to víš, biologické hodiny tikají a možná jsi něco četl o enormním nárůstu rizika narození degeneráta (NĚKOLIKANÁSOBNÉM!) u žen po třicítce, které se každým dalším rokem zvyšuje. Ono se to moc nerozvádí (je to v rozporu se současným trendem/potřebou odkládat těhotenství na poslední chvíli), ale čísla o tom hovoří jasně, zejména u provrodiček. Takže ta tvá stará rašple měla na čase. ;) :D :D

Se vůbec divím, že vykopávku jakou je Emmička si stále držíš ve stáji, měl jsem za to, že nyní tě zahřívají u srdce spíše typy jako https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Kendall+Jen­ner&client=fi­refox-b-d&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&fir=b2L­QCYWD0Avr4M%252Cdf9­lezOdGbU7rM%252C%­252Fm%252F05_5_yx&vet=1&­usg=AI4_-kTY1DW91iLMOC­mhS5QmlOrgHZip­gA&sa=X&ved=2a­hUKEwj89aT5k9rvAh­WO-aQKHav3CP4Q_B1­6BAglEAE#imgrc=b2LQCYW­D0Avr4M nebo https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Gigi+Hadid&cli­ent=firefox-b-d&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ved=­2ahUKEwj7pZiel­NrvAhUWwAIHHbU­wAm4Q_AUoAXoE­CAEQAw&biw=1440­&bih=758#imgrc=4kdEs­JK1ys7_jM , překvapuješ bejku! ;) :D :D

Tímto tě definitivně vyškrtávám z databáze „progresivních hébéfiliků“ a přesouvám na seznam kandidátů k zařazení mezi „zkostnatělé gerontofily“! ;) :D :D

BTW – nevěděl jsem to, ale protože coby rešeršér ohledně Emmičky S. (bezplatný!!) jsi vyhovující i dle mých kritérií, VĚDĚL jsem, že mi to neunikne. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Jen se zde potvrdilo, že dnes už i děti mají děti. (;

aliendrone

zjentek>>> Sakra, dle tvých kritérií jsem nejspíš chlap v „nejlepších letech“ nebo alespoň ještě celkem blízko. Potěšilo, máš za to u mě malé, bezvýznamné + !! ;) :D :D

zjentek

Já jsem pevně přesvědčen o tom, že pro Ajnštajny a jim podobný je příznivé (ne- li přímo NUTNÉ) plodit je po 50ce. Jenže společnost ráda sestává z hňupů a tak se některé pravdy veřejně moc nedoporučují.

Jinak ta Kendall by šla, změ s ní dostal, tu jsem neznal tygře. (;
https://1gr.cz/fot­ky/idnes/19/092/r­6/PET7e1d4c_pro­fimedia_0471392809­.jpg
Asi to bude tím, že ještě jistě nehrála v čemsi, co by mě chytlo za srdéčko. Její chyba…
Ovšem ta Sabina Laurinová z druhýho linku – no comment. Ble…

Ale dík za rozšíření obzoru, tygře tygře (já teď hodně koukám na Mentalistu, pochop…) (; D; D;

zjentek

…Tak po kratším, podrobnějším průzkumu musím suše konstatovat, že Kundall mě celkem rozhodila. Ta se ti povedla! (; (;

aliendrone

zjentek>>> Tušil jsem, že dočasné poblouznění deMentalistou je jen nechtěný přešlap. Typy jako Kendall dokáží pohnout i silně okoralou pumpičkou (a NEJEN s ní)! ;) :D :D

BTW souhlasím i s Giginou (Sabinou), tu jsem zvolil právě s ohledem na Emmu, nemastná, neslaná… ;) :)
BTW – tu