Rokio

Vadí vám méně olizování psů, nebo koček?

Pokud se pes líže na intimních místech nebo intenzivně, tak mi to celkem vadí. Olizování koček mi příliš nevadí.

Nejlepší odpověď
cappuccino

Rokio, uz te nekdy napadlo, jak si asi cisti intimni mista ta tvoje kocicka?

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Hloupá otázka. Zvířata mají olizování jako součást své hygieny. A olizují si místa, jež se jím zdají znečistěna, případně je třeba svědí, nebo mají poraněna. Nevím, co by ti na tom mělo vadit. Mě třeba ani nevadí, když mi některý z našich psů (v současniosti u nás asi 5) olizuje ruku, případně olízne i obličej i když předtím olizoval sebe. Totéž u koček, kterých máme „bezpočet“. Z jejich strany je to vyjádření přítulnosti a dá se říct i citu.
A pokud si něco o tom jejich olizování přečteš, tak je dokonce prokázáno, že pokud Ti pes olíže čerstvou ránu, tak to působí dokonce velmi účině proti možné infekci.

paul1

Nevadí. Vzpomněl jsem si na průpovídku z mládí:
Na Starém Bělidle bylo lautr … co dělat. Sultán a Tyrl leželi na zápraží a lízali si … 🙂

Mravenec

Závidíš mu, že?😀😂

elkon

Nikdo tě nenutí to sledovat. Sledováním takových hloupostí se baví děti.

barBaruška

Pokud si pes i kočka olizují své intimní místa a pak olizují tebe, je lhostejné o jaké zvíře jde 🙂

Jiří Bohumil

Mravenec – nejspíš. 🙂