MirekPopStar

V čem je dobrá herní židle?

Zdravím všechny. Chci se zeptat, zda víte v čem spočívá hlavní výhoda herní židle oproti klasické kancelářské židli k PC. V posledním roce na tady ty gamerské židle docela často narážím. Má smysl do toho investovat?

Nejlepší odpověď
Drap

Hlavní výhoda je v tom, že si na ni můžeš sednout.

Další odpovědi
elkon

Je to jen marketing. Židle jako židle, důležité je pohodlí, to znamená sednout na několik židlí a pak si vybrat.

aliendrone

Ty „klasické k PC“ (budgetové) nejsou dobré ani na to obyčejné sezení, leda kráktodobě. 😐

Kdysi měly význam speciální gamesnické věci (myšky, sluchátka apod.), ale dnes je technologie tak daleko, že i běžný „kancelářský standard“ je dostatečně dobrý pro naprostou většinu hráčů (pokud tedy nehraješ alespoň na kontinetální úrovni či vyšší).
Herní židle z tebe lepšího hráče neudělá, ani herní myš. Vždy to je především o tom člověku samotném. Teprve až když je FAKTICKY HODNĚ DOBREJ (alespoň tak na úrovni republiky) začínají mít tyhle věci smysl.

Ovšem MARKETING tě přesvědčuje, že blablablááá. Hlavně abys KOUPIL, to je celé.
Jistě znáš reklamy na prací prášky. Co chvíli vyrobí „zcela nový, který vypere ještě více do běla“… 😮
Za ta léta, co se tohle opakuje do zblbnutí, tak prádlo po vyprání v DNEŠNÍM prášku by bylo TAK BÍLÉ, že by nebylo ani vidět 😉 – a to i kdyby o té vyšší bělosti bylo jen z 10 % pravda. Přemýšlej o tom. 🙂

quentos

Je koncipována tak, aby v ní ti „pařiči“ dokázali hodiny sedět a pařit, a přitom se cítili co nejpohodlněji, nebyli po dlouhém sezení příliš „rozlámaní“ a co možná nejvíce minimalizovali zdravotní riziko. Já ji u PC mám (byť ne kvůli hraní) a maximální spokojenost.

MirekPopStar

Děkuji všem moc za odpovědi :) Uvažuju, že bych do toho jako starej gamesák šel. Můžete doporučit nějaké dobré značky?

Denda Nová

Za mě je nejlepší značka Diablo Chairs. Já jsem ji kupovala synátorovi z nejzidle.cz jako odměnu za vysvědčení letos na začátku června. Tam ji mají za dobrou cenu oproti konkurenci.

MirekPopStar

Díky moc, už se na to koukám :) Předpokládám, že si myslela ezidle.cz?

Denda Nová

Jj to to jsem myslela :D promiň překlep. Jsou sice nej, ale správně je to ezidle. Koukám, že už sis to našel sám. Co na to říkáš?