Bdhsh

Jak dokázat bývalému, že jsem bez něj v pohodě, a ukázat mu, o co přišel?

Dobrý den, dnes se se mnou rozešel přítel a uvidím ho po Novém roce a potřebovala bych mu dokázat, že jsem v pohodě a chci mu ukázat, o co přišel, prosim poradíte mi jak?

Nejlepší odpověď
iceT

A proč máš potřebu mu dokázat, že jsi v pohodě? Prostě buď v pohodě.

Další odpovědi
JežíšKristus

Evidentně dobře udělal.

Dochy

Vykašli se na něj. Je třeba tu kapitolu co nejdřív uzavřít. Pokud tvá hlavní starost je „mu ukázat“ tak si nejsem jistej jestli to byl vztah s perspektivou.

Rys95

To nejlepší jsi mu už dala – svobodu, radost a možnost se v klidu nadechnout. Nech ho být!

hapiky

Nejlépe, když budeš působit dojmem že jsi v pohodě.
Trochu sexy ohoz s dovětkem „Kdyby něco – tak nic“! (ale kdyby fakt něco – tak už vůbec nic.

elkon

Není nutné cokoli mu dokazovat. Nevnucuj se. Bylo by to trapné.

Lgee

O nic nepřišel.

df

Kašli na to. Teď jsi ublížená, že ti dal kopačky. Až se uvidíte, tak s ním nemluv. Kdyby s tebou mluvil on, tak řekni, že respektuješ jeho rozhodnutí a že se s tím vyrovnáš. Kdybys ještě nevěděla, co dělat, tak zde zas napiš a ptej se.

Radomil

Pokud mu chcete dokázat, že jste v pohodě a o co přišel, pak vůbec v pohodě nejste a on o nic nepřišel 🙂 Máte ho ráda a jste stále jeho. Jediná možnost, jak dokázat že jste v pohodě, je ignorace. To že je Vám někdo skutečně ukradený, dokážete tak, že nemáte absolutně žádnou potřebu mu cokoli dokazovat, nebo vysvětlovat. Potom jste v pohodě, je Vám jedno ten člověk a to jediné ho bude deptat 🙂 Nezájem, lhostejnost. Pokud například budete komukoli neustále psát, jak ho nenávidíte, jak jím pohrdáte, že ho nemilujete. potom může být v klidu. Energie, zájem, náklonost, kterou mu tím věnujete, je více než dostačující k tomu, aby si byl jistý, že Vám na něm záleží. Pokud máte potřebu cokoli vysvětlovat, třeba to že je hajzl, stále ho máte ráda. Můžete mu rovnou napsat něco hezkého a míň se tak trápit a ponižovat. 🙂

da ny

Proč cítíte potřebu mu něco takového „dokazovat“? Není to dětinské? Nebo mu to „chcete nandat“?
Pokud se domníváte, že o něco přišel, měl by k takovému závěru jednou dojít sám. Možná, že si pomohl.
Mluví z Vás možná jen uražená pýcha, ješitnost. Zoufalství či vztek. To, že jste se ještě s ohledem, na krátký čas, nezvládla s rozchodem vyrovnat, je přirozené. Nehrajte žádné, falešné divadlo (ani u budoucích vztahů a rozchodů).

Šulamitka

Zkuste si sama sebe vážit a už neřešit rozchod.Rozešli jste se a je konec.Nic víc a nic méně a věřte tomu,že příjde nová láska a netrapte se už tím,že tento vztah nevyšel.