Rokio

Kamarád vám zaviruje mobil a okrade vás o peníze a vy musíte za něj platit

paul1

Kamarád si o vás začne myslet že jste jako všichni ostatní a přestane se s vámi bavit

No nevybral jsem si, chybí jiná možnost. Jinak – dost mne rozčilují nejapné řeči.

Lgee

Kamarád vám zaviruje mobil a okrade vás o peníze a vy musíte za něj platit

nikdooooo

Kamarád vám zaviruje mobil a okrade vás o peníze a vy musíte za něj platit

Marty Koller

Elkon ale poslat kódy na telefonní číslo to je virus

elkon

Bůhví co jsi si otevřel, když tomu nerozumíš, tak to nedělej.

elkon

Je vidět, že nevíš která bije. Mobil ti nemůže nikdo zavirovat. To můžeš jedině sám, když tam nataháš z webů kde co.