Mekel

Co říkáte níže uvedenému chování?

Mám ve škole jednoho spolužáka. Když něco říkám, tak mi skáče do řeči a klidně mi říká:,, No to víš že jo, no to říká každý, no to víš že jo,, A pak jsem chtěla otočit stránku na další cvičení a na chvíli mi ten papír držel.
Jak se vám tohle chování zdá?

Odpovědi
elkon

Dej mu pěstí. Ukaž, že máš navrch. A nebav se s ním. Případně na něj zařvi „drž tlamu“. Prostě něco, co nebude čekat.

Mr. Marek

A to si nemůžeš udělat vlastní názor? Vždyť tady nikdo tyhle lidi nezná, takže můj názor nebo názor jiného uživatele je v této chvíli irelevantní. Ten člověk může být prima, ale tvůj názor o něm dělá zkreslený obrázek. Nechápu, proč máme to tady řešit.

Další otázka bude, je tady nějaký prima (normální) chlap na pokec? A když napíšu, že si můžem napsat, tak otočka. Ale popravdě, jestli chceš se neustále starat o to, co si lidé myslí o tvých kamarádech, pak tato konverzace je zbytečná. Můj názor.

A k otázce: Nevím, třeba to je normální, zeptej se ho, máš k němu nejblíže, tak naber odvahu a zeptej se na důvod, proc to dělá. Odpovědi.cz tu nejsou od toho a jestli jo, pak jsem měl jiné domnění.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.