Tabea

Taky se vám to nyní takto zobrazuje?

Příklad: otázka od Keplera

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

Ne

Ne, mám to normálně v originále… chyba bude někde mezi počítačem a židlí, muselo dojít nechtěnému zapnutí automatického překladu do němčiny…

Další odpovědi
Kepler

Ano

Koukám na to jako puk!

marci1

Jiná odpověď

Už ne, ale třeba „Keplera“ zajímal názor německých spoluobčanů. 🙂

theNatkus

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Lieber Johannes Keplerus, sieh nicht wie ein Puck aus, denn in dieser Zeit wurde es in deinem Hof ​​am Hofe von Kaiser Rudolf II. gesagt.*

milý Johannes Kepler, nekoukejte jako puk, vždyť tak se ve vaší době na dvoře císaře Rudolfa II mluvilo.

*bez ručení za správnost německého textu

led

A tí „studovaní“ ještě takhle
„carissimi Johannes Kepler, non tamquam puck, quia illa hora erat in atrio ante dictum est imperator Rudolphus II.“

Tabea

led: Vše již im Ordnung!

led

Detektív quentos mal pravdu?

Tabea

Ano, na liště se mi přepnul slovník a jazyk, který mi jako druhou předvolbu :)

Tabea

Zdroj: vlastní screen