dust8

Také vám při vkládání otázky či snad i odpovědi někdy vyskočí zde na odpovědích tato chybová hláška a ztratíte popis?

Nevíte i co to způsobuje tenhle error 500? Internal error zní jako náhlé přetížení serveru či tak něco.

Viz obrázek z prohlížeče.

Odpovědi
aliendrone

Tohle je ryze věcí admina, aby vypátral, kde má bordel. Pokud mu to tedy není fuk, což nejspíš JE. 😉 🙂
https://kb.we­dos.com/cs/web­hosting/nasta­veni/chyba-500-internal-server-error/

paul1

Zatím se mi to stalo jen 2×.

WordPress

K chybám dochází z mnoha příčin dokonalost je utopie