Zacheus

Také se vám zdá, že Coca-Cola Zero chutná úplně jinak než normální Coca-Cola?

Já v ní pokaždé cítím takovou zvláštní pachuť, kterou v normální Coca-Cole nenajdu. Zato mi přijde, že není vůbec sladká. Máte to stejně?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To je dáno výživnou směsí sladidel Aspartamu a Acesulfamu K.

Další odpovědi
Nassin

Bohudík takové nápoje nepiji, takže odpověď zní: nevím jak chutná ta či ona.

paul1

Kdysi jsem ochutnal Coca colu a dodnes si pamatuji tu chuť, jako bych si do úst nacpal najednou 1/2 kg cukru. Ta Zero má možná cukru méně, ale děkuji, nemám zájem porovnávat.

Drap

To se ti nezdá, to je skutečnost. V Zeru neni cukr a je nahrazen umělými sladidly, tudíž i chuť se musí částečně změnit.

AlfonzSP

To bude tou nahrazkou cukru – nahradnim sladidlem.

elkon

Nevím, nepiju.

Mirek Darvas

já pouze zero

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.