ludvanks

Také jste zaznamenali fenomén 1984 ve vašem městě?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Ne, ale přijde mi, že se s něčím takovým přichází poněkud s křížkem po funuse. 😕

Další odpovědi
led

Nič nového. Princíp Centrálneho riadenia a kontroly obyvateľstva „ Veľký brat ťa sleduje! “ bol v knihe od Orwela 1984 zhrnutý do pútavého príbehu. Dnes sa situácia čiastočne pozmenila na „Veľký brat ťa sleduje a riadi tvoje kroky životom. Ty , kto nejdeš s ním, budeš anihilovaný!“

„Co je anihilace
zmizení, zničení
(fyzika) zánik částice nebo kvazičástice, obvykle její přeměnou na jiné částice, při srážce částice s antičásticí přeměna ve dva fotony“ https://www.in­foz.cz/anihila­ce/

Poznámka na odpoveď kozmického predátora aliendrona: „se s něčím takovým přichází poněkud s křížkem po funuse.“
Nie je to po funuse, práve naopak, boj protinázorov centralizmu a anticentralizmu v riadení ľudstva neustále prebieha.

elkon

Nevím k čemu to je.

Ametyst

Ne, ale sedí to jako zadek na hrnec.

plebs

Co to má znamenat v roce 1960 byl vybudován socialismus jako druhý na světě / za pomocí většiny národa / poté byla příprava na přechod ke komunismu a v roce 1984 dle historie byla stále normalizace.