Ametyst

🙂 Je to hrozný diktátor, který posiluje střední třídu, pomáhá potřebným, kteří jsou ochotni pracovat. Drží ceny energií na uzdě. Nevítá inženýry z Afriky a podporuje rodiny, nikoliv LGBT. Od ukrajinského konfliktu se distancuje. Nám v ČR opravdu nic takoveho nehrozí! 🙂

Další odpovědi
df

Závidím Orbanovi maďarský lid, který se nenechal zblbnout a je ještě normální. Závidím Maďarům Orbana, který slouží svému lidu, záleží mu na něm a postaví se za něj. A který není posraný z unie.
Je mi nepříjemně z tupounů, kteří to nevidí.

Pepa25

Líto nelíto, je to jejich volba. Jednou bude muset skončil, na věky tu nikdo není. O to pak bude kocovina horší. U nás také trvalo dost dlouho, než někteří prozřeli, co jsou Zeman nebo Babiš zač …

Kazatel

Se zdá, že jejich premiér pro svůj národ něco dělá.

quentos

Ne, je mi to jedno, spíš je mi líto, že existují lidi, kteří jsou schopni napsat Maďarsko s malým m.

elkon

Je mi to jedno, je to jejich věc. My máme své starosti.

paul1

Je, hodně ale udělal pro lidi, zejména známě a hlavně pro sebe.

zjentek

Jsem rád. Obávám se, že další drobné krize a svět je jako celek už neunese. );

Ametyst

Viktor Orbán ve své děkovné řeči prohlásil, že " jeho vítězství bylo vidět z Měsíce. A také samosebou z Bruselu. " 🙂

Ametyst

ČT24 včera 3.4. ve 21.55, kdy čísla byla Fidesz 134 křesel, opozice 57 křesel. “Nezávislý “ veřejnoprávní komentář zněl: “ Výsledky mírně favorizují Orbána”. 🙂

aliendrone

Ametyst>>> Možná prozíravě započítávali i hlasy voličů „v zahraničí“ atp., se divím, že se ještě nenašly/nedorazily. ;) :D :D

Pepa25

aleindrone: v Maďarsku takové zrýhalosti, jako hlasování v zahraničí nemají, proto to tam ještě vychází „dobře“. U nás by také nastala pohroma, kdyby mohli volit voliči v zahraničí, proto je tomu potřeba za každou cenu zabránit …

Ametyst

🙂 Samozřejmě globalismus. I dlouhověkost u voleb hraje roli. 124 let není žádný diskriminační věk pro voliče, jak víme z USA.:-))

Ametyst

Ano, elkone, my máme své ukrajinské starosti.

zjentek

Elkon jen nevidí, co nenese jemu. Neříkám, že je to sobec všech sobců a že bych to chtěl taky umět. (;

Ametyst

Zjentku, to opravdu neříkej. 🙂