Kazatel

Tak schválně, kdo sem první hodí příspěvek o Haně Zagorové? RIP

Odpovědi
Čecho_slovák

Už se stalo. Byls to ty!

aevul

Vždycky se nějaký blbec najde. Gratuluju, tentokrát jsi vyhrál.

Mravenec

Proč blbec? Kdyby to nezveřejnil, nevěděl bych o tom. Nekoukám totiž na televizi.

quentos

To nemusíš, já to vím z internetu…

Mravenec

Ani k tomu jsem se nedostal dříve, než sem. Byl jsem v rachotě.

aevul

Takže kdyby to sem nenapsal, dozvěděl by ses to o pět minut později. A proč blbec? Přesně to vystihl Čecho_slovák. Ale já slušnější označení nemám.