tominko

Tak kdy teda zbankrotuje to Rusko? A kdy jim dojde munice a jídlo?

Kdo tady šíří dezinformace? Kreml, nebo prozápadní média?

Nejlepší odpověď
zjentek

Rusko si šetří patrony, to je očividné. Být Ukrajinec, moc bych Rusa nedráždil, pánč bych si uvědomoval, že může přijít válka. Ta skutečná.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Bratrstvo_ne­ohro%C5%BEen%C3%BDch

Další odpovědi
aliendrone

Rusko už dávno zbankrotovalo, hyperinflace tam řádí jak „železná Sparta“ (ve dvacátých letech minulého století) a Rusové sami se živí vzduchem, zmírajíce hlady. Tedy alespoň podle zdejšího mistra ekonomických predikcí _Bůha_. :D :D :D

Ale to u něj není nic divného, venkoncem je JEDINÝ u nás, kterému se PRAKTICKY a REÁLNĚ vyplácí solární energie. (K tvrzení reklamy a placených propagátorů nepřihlížím, tam je to pochopitelné.) ;) :D :D

hapiky>>> Pokud bude Evropa Ukrajinu DOTOVAT, nikdy válka nepřestane. Co ty na to? ;) :D :D

hapiky

Munice a jídlo nemusí dojít nikdy. Problém může být jen v logistice.
Ztráty těžké techniky a letadel jsou horší. Na to je potřeba více peněz.
Pokud bude Evropa Rusko „dotovat“, nikdy válka nepřestane.

_Bůh_

Pravděpodobnost bankrotu Ruska během následujících 12 měsíců dnes vyskočila na 99 %, nejvýše od vyhlášení platební neschopnosti země roku 1998. Důvodem je to, že Kreml dnes začal splácet své dolarové půjčky v rublech. Jedná tak v rozporu se smluvním závazkem vůči věřitelům. https://t.co/A­ho3zYndKL Bloomberg

paul1

Není to takoý problém, kdyby došla munice a jídlo. Horší, kdyby došla vodka.

Pepa25

To by mě FAKT zajímalo, kdo a kdy tvrdil, že Rusko zbrankrotuje nebo mu dojde munice …

_Bůh_

Josefpětadváca: Tvrdili to americké ratingové agentury. A měly pravdu, Kreml splácí dluhy v rublech, nikoliv v dolarech, což se považuje za default (selhání platit dluh). Což znamená ekonomický bankrot a platební neschopnost.

Pokud si někdo bankrot představuje tak, že lidé se jdou pást na louku, tak to není můj problém.