Kepler

Tak byl vrbětický výbuch státním terorismem, nebo ne?

https://zpravy­.tiscali.cz/ba­bis-oznacil-vrbeticky-vybuch-za-terorismus-hamacek-se-sejde-s-ruskym-velvyslancem-509468
Andrejko se točí po větru jako korouhvička. Jsem blbec já, nebo Babiš?

Nejlepší odpověď
orwell

Záleží na tom, jak si státní terorismus nadefinuješ. Jestli chceš aby byl, tak bude. Je celkem jedno, jak se AB točí. Kdo si dovede dát dohromady 2 + 2, ví o co tady jde. My jsme v tom s tím „Tatínek vám vyhlásí válku!“ jen za užitečné pitomce. A dobře nám z toho nebude, tomu věř. Takhle vyhrocená situace byla naposledy tuším v době karibské krize. Jenom blázen si přeje válku s RF, ale možná se jí i dočkáme.

Další odpovědi
elkon

Jestli bude odpověď kladná, nebo záporná, změní se pro tebe něco? Budeš mít větší chuť na oběd, nebo se ti bude lépe usínat? Jsou to politické šachy, které pro obyčejného člověka nic neznamenají. Je to svinstvo, ať se to jmenuje jak chce.

KingRed

To jsem netušil, že se terorismus ještě nějak dál dělí. Sranda, že jeden blbec řekne státní terorismus a všichni to opakují jako ovce :) Ostatně by mě zajímalo jak nazvat stát, který prodává zbraně a munici překupníkům (v tomto případě z Balkánu)? Největší ironie by byla kdyby ten výbušný systém použitý ve Vrběticích pocházel z jiného skladu v ČR, ale nechme Keplery jejich osudu.

Mc Merkurion

… buďme rádi, že otáčí, namísto poslušnosti vůči vrchnosti z USA …
…to fakt nikomu nejni divný, že to najednou tak vyplulo, asi tak jako změna volebního zákona po dvaceti letech >>> si o nás ve světě musej myslet, že máme fakt dlouhý vedení (vlastně jo, vona amerika nejni za rohem) …

Pepa25

Už jsem to tu psal: jde o zahraničí politiku a diplomacii, rozhoduje každé slovo – a Babiš neumí spatra mluvit

Zdroj: https://denik­n.cz/608870/b­abisuv-utok-na-zbozi-je-komunikacni-pohroma-zchladit-emoce-by-ale-meli-i-jeho-odpurci/?ref=tit

EKSOT123

Teď přesně nevím, komu sklad patřil. Jestli státu, tak je to útok na státní majetek. Sice by se být na místě Ruska asi leckdo snažil jednat podobně, ale udělali chybu a nechali po sobě stopy. Pokud to ale patřilo nějaké firmě, tak mě to hlava nebere, jak je možné aby v civilizovaném světě takto někdo mohl legálně kšeftovat se zbraněmi. A také by to asi téměř nebyla politická záležitost. Takže to tedy asi patřilo státu, ale bude za tím složitější hra. Když teď, kdy je napjatá situace v Bělorusku, na Ukrajině, Dukovany, … něco z toho asi vedlo nějaké velké bossy ke zveřejnění podezření, které už možná bylo známé dlouhou dobu. Tedy myslím, že to nemůže být tak jednoduché, jak se nám říká. Mě osobně Rusko nejvíc zklamalo svými aktivitami k Ukrajině, toto není zase až tak, ale k dobrému jménu to nepřidá.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Kepler: tak vidíte, k čemu Babišova neschopnost vede (to si to fakt nemohl napsat na kus papíru, stejně jako v sobotu?!) – někteří spoluobčané si myslí, že sobota byla jen divadlo kvůli Američanům, RT tweetuje "URGENT: Czech PM says Russia did NOT attack Czechia, alleged blowing up of munition depot was ‘not act of state terrorism’ " …