Kepler

Stává se vám, že máte takovou slinu na alkohol, že nevíte kdy skončit?

A jak takový případ pro vás skončil nejhůř? Kámoš z mokré čtvrťi tvrdil, že fíra byl úplně zhulákanej, protože vlak jel úplně jinam, než kam on chtěl.

Nejlepší odpověď
Drap

Nestává

Další odpovědi
quentos

Nestává… v -nácti bylo moje maximum šest piv (jednou), pak párkrát čtyři, vždycky tam byla záklopka, teď je tam po jednom, maximálně dvou.

Justin1

Ta historka s tím fírou mi připomíná vtip o dvou ožralých manících, jak jedou autem a jeden povídá: „Na příští křižovatce zahni doprava.“ Druhý odpoví: „Já myslel, že řídíš ty.“

S alkoholem jsem to nikdy nepřeháněl. Když jsem ještě chodil do hospody, tak jsem si dával většinou tři piva, jenom při zapíjení narozeného synáčka jsem si dal pět piv. Po pivech jsem si dal ještě nějaké nealko a vždycky jsem směřoval k tomu, abych se dokázal pomocí svých nohou a veřejných dopravních prostředků dostat domů. Teď do hospod nechodím a doma si dávám jenom jednou za čas jedno pivo.

paul1

Bejvávaly časy. Před vojnou jsme dělali takový zátah, tzv. občůráváni hospod po Praze. V každé jsme si dali jedno a šli dál. Začínali jsme většinou na Letné v hospodě Velehrad, potom postupně až na Malou stranu a končili U Vejvodů. Těch piv (desítek) bylo někdy víc, 7–8, ale ono se to nějak rozchodilo.

elkon

Ne.

Mc Merkurion

… jo, to jsem se jednou propil až do střízliva …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.