jirka F

Stalo se vám někdy, že jste museli vykonat malou potřebu, a nebylo kam jít?

Na malou.

Nejlepší odpověď
annas

Stalo. Spěchala jsem na autobus, řekla jsem si, že vydržím.

Jenže autobus měl dost velké zpoždění. Průjezdní zastávka na hlavní ulici.

V duchu jsem se modlila, ať autobus přijede. Stalo se. Netrpělivě jsem sledovala jízdu. Konečně doma. WC na nádraží zavřené, Než řešit klíč, raději jsem spěchaa domů. I těch 5 minut se zdálo nekonečných.

Ale bohužel jedna dívka vystupovala s mokrým flekem na riflích. Určitě to pro ni nebylo příjemné, ale zřejmě nebylo zbytí. Bylo vidět, že je jí nepříjemně>

--
Ještě jeden zážitek. Opilý mladík, známá figura, se v autobuse počural, řidič ho znal, zastavil před jeho domem, dal mu do ruky kbelík, šel s ním do domu pro vodu. Samozřejmě a mladík bez řeči sedačku a podlahu musel uklidit. Nebránil se

Bylo to předposlední, byť výjimečná zastávka před mým výstupem,.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… když musíš, tak musíš, a je jedno kde a někdy i kam …

Nassin

Protože užívám lék Furon (VT), párkrát se mi stalo, že jsem nutně potřeboval na malou. Jednou to bylo u železničního přejezdu, kdy se muselo čekat na projetí rychlíku, jednou za autobusovou čekárnou v polích a také jsem nerespektoval zákaz používání WC pro veřejnost, ale nejhorší je, když máte WC k dispozici, vám se chce nutně na malou, ale bohužel je obsazeno. V tomto případě to zachránilo umyvadlo ve vedlejší místnosti.

quentos

To asi každýmu.
Můj rekord je pět hodin – kdysi na školním vejletě.

Kepler

Svatá prostato! Kdo ji má zvětšenou, ten by mohl dlouze vyprávět!

orwell

Jo, taky jsem to zažil. Bylo to asi před 25 roky po vyslechnutí jakési besedy v ČR s nějakým lékařem, který zpochybňoval příčinu smrti Tychona de Brahe – prasklý močový měchýř z důvodu neuvolnění panovníkem k vykonání potřeby při jisté akci (už si nepamatuji o co šlo). Lékař říkal, že je to hloupost a k prasknutí nemůže dojít, protože dříve samovolně povolí svěrač a obsah vyteče. Tak jsem to zanedlouho otestoval sám na sobě, neplánovaně a z donucení. Nebudu se tady rozepisovat o tom, co se mi přihodilo, ale bacha na to! Někdy se nevyplácí lékařům všechno věřit. Nejde jenom o pomočení, to by bylo to nejmenší. Nikdy to nezkoušejte dovést až na hranu a včas se vyprázdněte!

Mirek Darvas

Ano, stačí jít za strom

plebs

Amazon to má vyřešené do láhví od pití / dámy použijí ještě trychtýř / pro řidiče a pracovníky distribučních center.
Zdroj tel. BBC

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.