Marty Koller

Stalo se vám někdy, že jste nemohli usnout z nějakého smutného filmu? Mně třikrát.

Proč to takhle mám, vím, že jsou to jen filmy, ale občas mě to dostane.

Odpovědi
Gonfaloniér

Asi jo. I u knih se mi to stává. Občas mě přepadne sentiment. A na místo, aby mě film/kniha odreagovala, tak na mě kolikrát negativně emocionálně zapůsbí. Taková menší deprese. :D

Kelt

Nějak jsi to moc prožíval. Je to běžné, klidně tě může dostat horor, romantika i cestopis nebo četba knihy. Já vím, kdy mám dost a pak jdu spát. Někdy se převaluji a představuji si, že trávím chvíle s krásnou hrdinkou nebo se kochám pokladem , čistím zbraně ,protože jsem zlikvidoval všechny nepřátele, nebo vztyčuji vlajku na novém území.