Lgee

Spáchaly byste sebevraždu pokud by vám hučel počítač?

a nemohly ho bez poslouchání používat?

Nejlepší odpověď
elkon

Dej se vyšetřit, tohle není normální.

Další odpovědi
orwell

Já sice nejsem holka, ale přesto odpovím: ne, sebevraždu bych nespáchal, ale asi nejspíš vraždu na ventilátoru. Možná by pomohlo vysát zevnitř bedny prach.

Dochy

souhlasím s orwellem. Zavraždil bych ten ventilátor.

df

Ne, buď bych to opravil, nebo někoho požádal, nebo bych si pořídil jiný. Nebo si dej špunty do uší, nebo si pusť hlasitou hudbu. Anebo, a to ti doporučuji já, rozbij ho a zapni si televizi nebo radio a už nebudeš dělat trolla.

Roman71

Odpovím, i když nejsem žena.

Zhruba 2× až 3× do roka otevřu počítačovou skříň a vyčistím ji stlačeným vzduchem od prachu. Světe div se, ono se to vážně chová jako vysavač.
Lopatky ventilátorů pak čistím buď štětečkem, nebo starším měkkým kartáčkem na zuby. A hele, to je balzám na nervy, když počítač téměř není slyšet!

Rokio

Kvůli takové maličkosti bych sebevraždu nespáchal.

jirka F

Pro takovou maličkost bych sebevraždu nepáchal.

anonym

Můj starší PC v sobě má GTX 1650 a občas má už problém to uchladit, takže hučí, ale jsem tady :D

Marty Koller

🤣hlavně jak odsuzuješ mě a při tom ty jsi divnější.

quentos

A já ti tam ty chyby pro ostudu just nechám. Stejně je děláš furt dokola a nepoučíš se… a po opravě by orwellova odpověď už nedávala smysl.

Roman71

quentos: Podobně opravuji zprávy i mojí sestře 😁
Když mi napíše: „Jely jsme na výlet“ mám sto chutí se zeptat, jestli s sebou vzaly manžela, protože bez něj by daleko nedojely (ona a její dcerka).
A můžu jí opravovat stále dokola 😉