Rokio

Spáchá člověk hřích, pokud vykřikne: „Ježíši Kriste, já ti děkuji!“?

A co když to nevykřikne, ale zvolá to pouze zvýšeným hlasem?

Je to hřích, když dotyčný pouze toho Boha chválí? Vyjadřuje mu vděčnost.

Odpovědi
Roman71

Rokio, nepleťte si Božího Syna s Bohem. Jsou to dvě bytosti. Když chcete chválit Boha, řekněte mu to v modlitbě a můžete být velmi konkrétní.

„..vždy za všechno děkujte našemu Bohu a Otci ve jménu našeho Pána Ježíše Krista.“ (Efezanům 5:20)

Lgee

Nepředstavíš si slova boha nadarmo ani nic jiného na zemi dole či nahoře.

M i r e k

Já myslím, že není třeba být až tak úzkostlivý.