Cvrčák

Sledujete ještě pravidelně večerní zprávy, nebo si dopřáváte večerní pohodu?

Já už to nemůžu poslouchat…

Nejlepší odpověď
Disraeli

nesleduji vůbec

Zprávy v TV nesleduji vůbec a vlastně ani TV. Informace beru od jinud a z vícero zdrojů. Televizní zprávy jsou téměř všechny „zavrženíhodné“ :D (i ty opěvované, „nezávislé“ a státní z ČT).

Další odpovědi
JežíšKristus

nesleduji vůbec

Televizi nevlastním, nevyužil bych ji. Večerní zprávy považuji za bulvár, vyjma ČT24 (ČT1). Volby jsem sledoval na ČT24 přes online vysílání.
Jako informační kanály používám SeznamZprávy (taky trochu bulvár), New York Times (velmi kvalitní, ale zpravidla se informace netýkají Česka), poslední dobou iRozhlas a občas Hospodářské noviny. Ještě mi chodí tištěný Respekt, ale už jsem pár čísel pozadu, kdo má čas to číst.

Tip: Suché informace lze sledovat na ČTK a také na Wikipedii v aktualitách.

Občas také kouknu do Beck-online, kde jsou uváděny právní předpisy k aktuálním tématům (např. pěkně seřazené vyhlášky k covidu), ale to je placená služba.

Rokio

sleduji občas

Sleduji občas ČT 1. Na Nově je bulvár.

anonym

jiná odpověď

Na týden jsem si dal oddych a dal přednost knize.Měl jsem svatý klid a pokoj.Dnes jsem ten krám zapnul a opět očkování,Babiš,Voj­těch a připrchlíci.:-(

Čecho_slovák

sleduji zřídka

To už musí být, abych se podíval na v TV na zprávy. Musí mne zaujmout upoutávka. Jinak v ten čas přepínám na ZOOM.

elkon

sleduji pravidelně

Je to jediný způsob, jak získat čerstvé informace. Pochybnými weby se nezabývám.

Pepa25

sleduji pravidelně

Pouze události ČT, ale to téměř každý den. Samozřejmě, pokud je někdo zvyklý jet všechny večerní TV zprávy, tak to musí být o rozum …

quentos

sleduji zřídka

.. a spíš kvůli tomu, abych pokoukal, takže jen když je čte Gabča. :{)>

Ametyst

nesleduji vůbec

Sleduji světové zprávy na internetu. Také dávám přednost rozhovorům s politiky a jinými osobnostmi před tendenčními komentáři, co kdo řekl a jak to myslel, a co si o tom má myslet divák.

Justin1

nesleduji vůbec

Lgee

sleduji zřídka

plebs

sleduji zřídka

Pohrkané redaktory kteří rychlé mluví a na některé jejich pohádky nejsem zvědav.

paul1

sleduji občas

ČT1, ČT24 a TA3