Nassin

Škádlíte někdy zvířata, a nevymstilo se vám to?

Nejlepší odpověď
Ametyst

To si nedovolím, mám respekt před zvířaty. Pamatuji, když jsem bydlela na vsi, kde jedni sousedi chovali ovce, druzí býky a třetí koně. Vycházeli jsme spolu dobře.

Další odpovědi
Kepler

Nepokouším se, ale někteří prevíti po tobě vystartují, aniž bys je škádlil. Jako malý kluk jsem měl strach z houserů. Na psy jsem taky opatrný, ale naštěstí nebývají zákeřní – jejich řeč těla je velmi srozumitelná. To jenom řeknu „nazdar Šaryku!“ a nevzrušeně se vzdálím.

Dochy

Ne. Chovám se ke zvířatům slušně a ona se chovají obvykle slušně ke mně.

GM

Neškádlím. Občas se mi stane, že v noci nechtěně položím ruku kocourovi na záda, což nemá rád, tak mě kousne.

Justin1

Zvířata neškádlím, jenom kdysi, když jsem krmil kachny a labutě, jsem se jim občas trefil kouskem rohlíku na hlavu nebo na záda.

marci1

Neškádlím, poněvadž přísloví nám sice říká: „Co se škádlívá, rádo se mívá“, ale copak já vím, jestli to platí i u zvířat? 🙂

Pcjs71

Pudl babička, vrčel že sem říkal vemu vemu vemu kostičku.

anonym

Neškádlím.Zvířata mám rád.

Irenejis

Jé a kolikrát! Miluju kočky a hrozně ráda si s nimi hraji. Mě škrábanec nebo kousanec jen tak nerozhodí, ale nemám ráda lidi, kteří kočky provokují a pak je kárají, že se po nich ohnaly.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.