Filip84

Rozumíte cizím výrazům?

Kvíz je tady:

https://www.e­lle.cz/mix/elle-kviz-cizi-slova-v-cestine-umite-je-pouzivat-nebo-hrozi-trapas

kdo má chuť a zájem: otestujte se; podle mého názoru je test primitivní, no, tak uvidíme! 😅

Kolik jste měli správných odpovědí z 10? Já 10.

Nejlepší odpověď
Dochy

10 správných odpovědí.

Tohle bylo dost jednoduché na můj vkus.
Ale štve mě, že u tohohle kvízu si musí dávat hodně pozor, aby se někam neupsal ☹

Další odpovědi
paul1

8-9 správných odpovědí.

Savier

6-7 správných odpovědí.

cappuccino

10 správných odpovědí.

elkon

10 správných odpovědí.

U jednoho výrazu jsem váhal.

quentos

10 správných odpovědí.

Ano, zato oni neumějí pořádně česky: „Umíte je nebo hrozí trapas?“ – klasický vylučovací poměr, chybí čárka před „nebo“.

Rokio

8-9 správných odpovědí.

Měl jsem pouze jednu chybu. Mám úspěšnost ve výši 90 %. Test pro mě nebyl těžký.

jáára

10 správných odpovědí.

Filip84

quentos: Tož to máš u novinářů „součást role“, že nemí šeský! 😅