Steve90

Reproduktory koncovky

Dobrý den,

sehnal jsem tyto reproduktory,rád bych je připojil k pc,ale po rozbalení jsem zjistil,že tyhle koncovky nemám jak připojit k pc,ani někde jinde…Chci se zeptat,existuje nějaká přípojná redukce nebo něco takového,přes kterou bych je připojil k pc? Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
Hlada

Toto vypadá jako přívody k reproduktorům. Ty nelze připojit k PC přímo. Mezi PC a reproduktory musí být zesilovač.

Další odpovědi
Dochy

Jakej výkon a impedanci mají ty reprodukory? Jakej výkon a pro jakou impedanci je uzpůsobený výstup z PC? Těméř jistě budeš potřebovat zesilovač, předpokládám, že to co máš jsou jen pasivní reproduktory bez zesilovače. Pokud chceš aby to rozumně hrálo, potřebuješ zesilovač. Ten téměř jistě bude mít ty správné konektory pro vstup. S konektory pro výstup si nejsem jist, ale mělo by tam být něco standardního.

Ověř si to, jen z téhle fotky toho moc nepoznám (vím toho o technice dost, ale obvykle neřeším repro)

elkon

Stačí ustřihnout a koupit ty správné konektory. Záleží ale, jestli jsou tyto reproduktory pro PC vhodné. Reproduktory pro PC mají většinou jeden přívod do reproduktoru s korekcemi zvuku a odtud vede kabel k druhému reproduktoru. Připojení je přes stereojack 3,5 mm.

Steve90

Dochy:

Já tyhle reproduktory dostal,ale po vybalení doma jsem zjistil,že to nezapojím nikde a určitě k tomu by měla být prostřední část,nejspíš nějaký subwofer a ten mi nedodal..takže mám bedničky takto k ničemu :D

Steve90

No já si myslím,že k tomu je třeba nějaký subwofer,do kterého to se má připojit..

Dochy

Ne. Potřebuješ zesilovač. V některých případech může být integrovaný v subwooferu. Ale to by měl subwoofer být v sadě s těmi repráky (ne, že by to byla podmínka, ale pokud o bude sada, mělo by mít vše přiměřený výkon a nebudeš mít zbytečně velké bedny ke slabému basáku nebo naopak apod.)

Steve90

Už jsem to pánovi napsal,zda k tomu má zesilovač..jinak si je může vzít zpět..

Dochy

Pokud prodával reproduktory, dostals to, na čem jste se dohodli. Zesilovač by byl navíc a za jinou cenu.