Vitek04

Může mi rána PET lahví napuštěnou vodou poškodit mozek?

Dobrý den, stalo se mi, že jsem dostal ránu do hlavy pět lahví od jednoho alkoholika, myslel si, že to byla sranda, ale nebyla. Chci se zepta,t mohlo mi to nějak poškodit mozek, v bezvědomí jsem nebyl ani jsem neusnul, jen jak se to stalo tak jsem byl trošku prevapenej, ale jinak jsem normálně vstal a začal to řešit. Nebylo to o vršek ani o konec, ale o stěnu. Četl jsem, že i jedna rána do hlavy může způsobit později demenci, předčasně úmrtí apod.. Mám z toho deprese a pocit nejistoty. Prosím, tak jak jsem to popsal, rána to sice byla, ale do bezvědomí jsem neupadl. Děkuji

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
paul1

Jine

Záleží od toho, jak silná rána to byla a do které oblasti hlavy. Ale domnívám se, že na základě uvedeného by problémy nastat neměly. Tady škodí více pokud se jedná o opakované rány do hlavy, např. při boxu.

Další odpovědi
Emefej

Jine

Máš-li pochybnosti, neptej se zde. Navštiv lékaře!

WOW1977

Jine

Histologické změny mozku při otřesu de facto neexistují. Přesto i malé údery mohou vést k dlouhodobému poškození mozku (na mozek působí přímo či nepřímo mechanická síla, která je patogenním faktorem).

mosoj

Jine

Může, ale nemusí. A teď si vyber z odpovědí od naprostých laiků.

KulimorX

Nemohlo poškodit mozek

Pokud se jednalo jen o PET ale i tak to neni jiste 100%

Lupiko9111

Jine

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Menchen

A láhev byla napuštěna asi 55% – 60% vody.