dust8

Proč vlastně číst novinky na www.seznam.cz, když to jsou většinou negativní zprávy, které jen pokazí náladu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Záleží na tom, jestli to jsou zásadní věci, které máme vědět, nebo jen uměle vyrobené „nasírací“ provokace, co zajímá pár lidí v Praze.

Další odpovědi
Alesh

Tak je nečti.

L.G.

Ne vždy, ale pravda víc je tam těch zpráv negativních. 👎

plastikmuz

Nečtu, nepoužívám Seznam, jako domovskou stránku a mám klid. Ono celý ten jejich zpravodajský web stojí za starou bačkoru. Neustále strašení krizemi doma i v zahraničí, neustále vytváření dojmu u čtenáře, že mu hrozí existenční nebezpečí a že novinář ze Seznamu je tady, aby ti poradil, jak investovat, jak jíst, koho (ne)volit a jak zaručeně poznat rakovinu konečníku…

sesednizkola

Výborná otázka, taky jsem si ji takhle položil. Proto na seznam nekoukám a nekoukám ani na televizní zprávy. Jen se z toho hloupne. Co se tam dnes doctes už zítra nebude aktuální. Úplně zbytečné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.