Lgee

Proč tu je teď tak málo lidí?

Nejlepší odpověď
quentos

Ve čtyři ráno? Proč asi? Přemýšlej, jestli teda víš, jak se to dělá.

Další odpovědi
Disraeli

Je tu mnoho otravů a trollů, kteří ostatní odrazují, bez ohledu na denní dobu. Celkově bych řekl, že tu ubylo víc lidí nebo aktivita spousty uživatelů.

elkon

Protože buď ještě spí, nebo jsou v práci, jestli víš co to je.

jirka F

Protože jim třeba ještě nejde elektřina. Nebo chodí každý den do práce.

paul1

Komu by se chtělo dobrovolně chodit na noční?

EKSOT123

Částečně za to bezpochyby mohou úpravy webu poslední dobou. Část lidí odradilo, že si musí vybírat kategorie(ne, že by to bylo nepřekousnutelná věc, ale spousta lidí, hlavně nových, není zvědavá na takové móresy, zajímá je, o čem stránky jsou a ne aby prvně museli podstoupit gtakové procedury).
Nejhorší ale je, že odstranili „můj stream“. Chápu, že funkce streamu byla asi počítačově nákladnější, ale takhle stránky po stránce praktické použitelnosti pořádně poklesly, nejmíň o polovinu.