jirka F

Proč tady jeden uživatel vkládá neustále otázky týkající se sexu, když je to povolené až od 22:00?

Děkuji případnému uživateli za vysvětlení všem snad prostřednictvím této mě otázky.
..

Vyjádření admina u jedné otázky. Uzzvřel jste svou otázku, nemohu doplnit odpověď.

https://www.od­povedi.cz/

"Rubriku sex jsme před nedávnem smazali z důvodu návštěvnosti našeho webu dětmi. Na internetu najdete dostatek stránek věnujících se tomuto tématu.

Děkujeme za pochopení
Tým Odpovědi.cz"

Nejlepší odpověď
jsemjá

Asi myslíš mě. Já nevěděl, že je to povolené až od této doby. Omlouvám se.

annas

Pokud se dívám dobře, kategorie sex není. Vím, že v minulosti platilo, že otázky na toto téma se nezveřejńovaly na hlavní stránce.

Našla jsem odklaz u otázky

ttps://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-v-rubrice-sex-nejde-polozit-zadna-otazka-otazka-je-hned-po-odeslani-smazana

"Rubriku sex jsme před nedávnem smazali z důvodu návštěvnosti našeho webu dětmi. Na internetu najdete dostatek stránek věnujících se tomuto tématu.

Děkujeme za pochopení
Tým Odpovědi.cz"

Mc Merkurion

… mluvíte vo blbostech, otázky z kategorie sex se okamžitě mažou 24/7 …

led

To ako myslíte, že admin sa každé ráno pred 6.hodinou SEČ krvopotne prehrabuje v otázkach a zakrýva tie erotické, aby ich pre 22.hodinou opäť odokryl?

jsemjá

To je pravda lede.

led

To je pravda, že to admin robí, lebo je to pravda, že si to len myslíte?

jsemjá

A taky chodím spát.

jirka F

Dobře,ale psát tady o těchto věcech ve dne není dobré a uvědom si že jsem přes den mohou zavětřit i děti.Počítej pokud v tom budeš pokračovat přes den tak tě někdo bude neustále nahlašovat.

jsemjá

Je to nesmysl jirko f.

Emefej

Taky jsem nevěděl, že je to do 22:00 zakázané. Kde je uveden ten zákaz?

jsemjá

Taky nevím.

quentos

Je to samozřejmě nesmysl, ždáný takový zákaz tady není.

jsemjá

Opravdu?

anonym

opravdu, podrobněji viz https://www.od­povedi.cz/kodex