Marty Koller

Proč si vážíte muslimů?

Já si radši vážím striptérek, prostitutek, a ostatních normálních normálních států. Proč se vám líbí teroristi?

Nejlepší odpověď
hapiky

Co nám to zase předhazuješ?

Další odpovědi
elkon

Další hovadiny.

Funna

nechtěl bys už přestat s kladením naprosto znatených a nesmyslných otázek…dost už bylo prostitutek a podobných hovadin…

led

Dve rôzne rozdielné otázky v jednej…
1 – Proč si vážíte muslimů?
2 – Proč se vám líbí teroristi?
myslíte tým teroristov, pardón, príslušníkov špeciálnych jednotiek, ktorých často vidíme v hollywoodskych akčných filmoch?
myslíte tým teroristov, príslušníkov ozbrojených síl, ktorí sa bránia vojenským útokom na ich štát?
myslíte všetkých nelegálov, bez ohľadu na ich štátne občianstvo, používajúcich k svojej nelegálnej činnosti zbrane, pyrotechniku, biologické a chemické zbrane?
alebo myslíte konkrétnych z oblasti Južnej Ázie

K vašim dvom pridávam 3. otázku:
Prečo spájate terorizmus s muslimami?
Veď známi sú aj teroristi medzi protestantami a katolíkmi (napríklad IRA, Írska republikánska armáda), známa bola aj teroristická jednotka Abwehrgruppe 218, jej príslušníci mali na konte tisícky mŕtvych.
O vojenských špecialistoch z USA v horách Latinskej Ameriky radšej ani nehovorme.

A na záver sa vám podaril skutočný bombónik: dali ste dohromady štáty a komerčný sex: „Já si radši vážím striptérek, prostitutek, a ostatních normálních normálních států.“

Premýšľajte… premýšľajte než položíte otázku, bez ohľadu na vaše jazykové znalosti.

Disraeli

Omán, SAE, Jordánsko, Kuvajt,… některé z těch států bezpečnější, než třeba Česko, bohatší, ale všechny rozhodně s lidmi a kulturou, kde se dbá na mravy, tradice a slušné vychování. Nemyslitelné, aby tam dítě (nebo i dospělý) mluvili spostě a to i v soukromí, natož na veřejnosti. V Česku i jinde někteří (jakože velká část populace) neřeknou větu nebo dvě bez vulgarismů, malé děti nevyjímaje (nejhrubší výrazy od dětí mladších i deseti let). A nemluvě o všem tom egoismu, předsudcích, rozporech a hádavosti, minimální tolerance, obří (odsuzující) kritičnosti a nespokojenosti, nevděčnosti, nelaskavosti.

O terorismu se vůbec nedá mluvit (to může spojit třeba se Sýrii, Irákem Íránem, Pákistánem, Palestinou, Afhánistánem, ale i jinými nearabskými/ne­muslimskými zeměmi, kde takové organizace nebo jedinci jsou… nehledě na rasu nebo náboženství, přestože se vyskytují spíše v republikách). Dokonce i kriminalita je v těch výše uvedených zemích nižší, než třeba v Česku. Kriminalita je nízká a když už se tam nějakého zločinu (většinou drobná krádež) někdo dopustí, tak jsou to právě cizinci.
Takže jo, já si vážím těchhle muslimů, jejich kulutry, zemí, státních zříízení, ale i náboženství atd.

mmm_x

Jsou to lidi stejní jako ostatní, jen s rozdílnou vírou. A ne všichni muslimové jsou teroristi, to je docela házení do jednoho pytle.

cochee

Nepředjímej.

Marty Koller

Hlavně že Němci vám vadí

led

Nie všetci Nemci sú fašisti

Marty Koller

Omlouvám se za překlep v popisu nepocházím z Česka

Emefej

Marty > nepocházíš z Česka, takže jsi migrant, tedy terorista.

led

Nie nadarmo sa hovorí „horší poturčenec od Turka“ 🙂

led

Marty Koller, prečo potom vo svojich príspevkoch sa prejavujete ako občan Českej republiky. Ste imigrant do ČR?