Lgee

Proč si někteří lidé ve svých odpovědích protiřečí?

Nemyslím a tomto webu, ale někteří lidé řeknou něco čím rozporuji to co řekli předtím.

Filip84 – jak to myslíš? V čem natvrdlý?

Odpovědi
paul1

Je to krásně vidět u politiků. Hodně jich lže, potom změní názor (myšlenku?) a ani se neomluví.
Hodně lidí jim přesto bezmyšlenkovi­tě věří.

Emefej

Jen idiot nemění názory. M. Zeman.

Filip84

Už zase jsi poněkud hodně natvrdlý? 😅

Už jsem Ti to psal: změň, kompletně, svůj sociální fond.

quentos

Nezakládej novou otázku, když chceš jen doplnit starou. My už jsme si zvykli, že s*reš na kodex (možnás ho ani nečet), ale smiř se s tím, že když na něj budeš sr*t, všechny dotazy, které jsou s ním v rozporu, ti budou mazány.

Lgee

Filip84 – jak toto má souvislost s minulou otázkou?

Filip84

Vždyť to říkám: natvrdlý!

No jak: je to tím, s kým se stýkáš, ne? 🙄😅

Wallace

Že to píšeš zrovna ty! Proč jsi mi neodpověděl na můj příspěvek pod Rokiovým dotazem ohledně toho, zda jsou psi více příbuzní kočkám, nebo lidem? Že bys nevěděl? Nebo bys prozradil to, že žádným myslitelem, ani filozofem nejsi? Radši děláš to, že sis to nepřečetl? Smutné. Alespoň jsem uargumentoval nového génia, kazí mi to ale ten fakt, že daný génius neumí ani psát česky…

Mravenec

Wallace, co takhle raději odpovídat na dotazy? Takže na tomto účtu působíš jen jako hater? Nemáš co říct k dotazům od uživatelů?

Tvůj režim: Přihlásíš se na stránku. Začneš projíždět veškeré dotazy a zjišťovat, co a kde Filip napsal. Rychle mu napíšeš co si o tom myslíš do diskuze. Opravdu tě baví takový způsob bytí na tomto webu?

Filip84

Přečetl. Tvůj názor mne nezajímá, nebudu se s Tebou vůbec bavit, ano? Jednoduché. Budeš se s tím muset naučit nějak žít, nebo si to hodit. V každém případě to tak bude.

Wallace

Právě jsi na mě zareagoval, tudíž se se mnou bavíš. Dobrá, jsem spokojen, že sis přečetl kritiku. Kritiku tvé slabé inteligence. Tvrdíš, že se se mnou nebudeš bavit, ačkoliv sis to přečetl, protože nevíš, jak zareagovat. I aliendrone se divil nad tvými divokými nesmysly o našem mimozemském původu a překroucení evoluce.
Jsem poměrně spokojen. Opakovaně jsem tě nachytal. Tvá práce hospodského se k tobě hodí. Nechám to už na ostatních, ať si přehodnotí tvé příspěvky.

Lgee

Ale jak má otázka „proč si někteří lidé protiřečí ve svých názorech“ spojitost s tím s kým se stýkam, když to jsou různí lidé?

Filip84

Lgee: To je, přeci, naprosto logické: prostě se stýkáš s „divnými“ lidmi. Jak Ti to ještě jinak říct? 🤷‍♀️